Reference

Agentura 2media.cz a Pavlína Fechterová „upgradovali“ mou profesi o mnoho pater výš. Bez jejich ochrany, podpory a profesionality bych se už velice nerada ocitla. Přála bych každému zažít ten pocit bezpečí, když na každou otázku máte možnost odpovědět: Obraťte se na mou tiskovou mluvčí… Musím říct, že efekt jejich práce je až neuvěřitelný a uvědomí si to každý okamžitě, při pohledu do jejich portfolia.

Jsem hrdá, že můžu číst svoje jméno vedle lidí a společností, kterých si sama vážím anebo s nimi sympatizuji. Ráda bych se zmínila ještě o věci, která je vlastně jedna z nejdůležitějších. Pavlína a její tým stáli při mně od začátku mých charitativních aktivit a díky jejich práci se o nás dozvědělo takové množství lidí, že můžeme i nadále pomáhat těm, kteří to potřebují. Vřele doporučuju všem, kteří dokážou ocenit nejvyšší kvalitu a servis.

Aňa Geislerová, herečka

Pavlína vnáší do každé své činnosti dynamiku, obrovskou energii, stoprocentní profesionalitu a odpovědnost. S typickou vášní pro excelenci vstupuje do vztahů se svými klienty, spolupracovníky a partnery – a přináší výsledky daleko za hranici očekávaného (a pro mnohé i možného).

Pro své kolegy a spolupracovníky je v roli majitelky a ředitelky společnosti modelovým příkladem, jak být netradičně jedinečný, spojovat a propojovat zdánlivě nespojitelné obory a přístupy a vytvářet vždy přidanou hodnotu. Pavlína kontinuálně hledá způsoby, jak ještě kvalitněji podpořit své klienty.

Od roku 2009 Pavlína přednáší v magisterském kurzu Personal Branding na VŠE v Praze, kde patří k nejvíce oceňovaným přednášejícím odborníkům. Se stejným zájmem, zaujetím a odpovědností se věnuje vlastnímu rozvoji.

Pavlínu Fechterovou a agenturu 2media.cz bych doporučila všem, kteří hledají vysoce profesionálního, důvěryhodného, inspirativního, společensky odpovědného a byznys výsledky přinášejícího partnera.

Katarina Emma Schapiro, mezinárodní koučka

S agenturou 2media.cz Pavlíny Fechterové jsme začali spolupracovat teprve v roce 2010 a to na podpoře jedné z našich nejdůležitějších značek. Jsme velice příjemně překvapeni prakticky „non stop“ nasazením celého týmu a jejich přístupem, který je velmi profesionální a přitom věcný a především zbytečně nezatěžuje klienta. Dosavadní výsledky jsou velmi pozitivní a dávají nám dobrý příslib do budoucí spolupráce. Již nyní jsme rozšířili pole působení 2media.cz pro naši společnost a budeme v tom pokračovat i nadále.

Paní Pavlína Fechterová a její tým jsou zárukou velmi kvalitně pracující PR agentury, která je ideální pro zastupování a následné PR těch nejlepších značek.

Za naši společnost se rozhodně těšíme na další spolupráci!

Pavel Staněk, spolumajitel Potten & Pannen - Staněk

Profesionalitu agentury 2media.cz jsem poznal při několika akcích. Ať už šlo o komerční či společenskou událost, vždy byla vynikajícím způsobem připravená a proběhla naprosto bez komplikací. Stejně tak charitativní akce působily svěže, neotřele a přirozeně.

MUDr. Pavel Boček, lékař a charitativní pracovník

Agentura 2media.cz nám otevřela cestu na trh s naším novým konceptem francouzské brasserie. Oceňuji osobní a kreativní přístup a hlavně pochopení potřeb zákazníka. Rychlost je u 2media.cz samozřejmostí, jakož i skvělé kontakty. Jen tak dále!

Jan Ivanco, general manager La Gare a Les Moules

Velmi si cením spolupráce s 2media.cz při představení nové kosmetické značky na trhu Crabtree & Evelyn, s jejímž startem jsme potřebovali pomoci. Za krátkou dobu jsme získali velkou vizibilitu ve všech tištěných, ale i TV médiích, díky přispění 2media.cz.

Ráda bych vyzdvihla velice profesionální přístup, flexibilitu, přátelskou spolupráci a především výsledky, kterých agentura 2media.cz dosahuje. Při naší dlouholeté spolupráci, jak v oblasti módy a doplňků, tak i nyní v kosmetické divizi, je nám velkou oporou a profesionálním konzultantem v oblasti PR a dalších aktivit.

Jana Maříková, majitelka Crabtree & Evelyn

Vždy jsem si vážil toho, co Pavlína Fechterová dovede. A ještě si přibrala skvělé spolupracovnice.

Miroslav Donutil, herec

S agenturou 2media.cz jsme spolupracovali tři roky na prezentaci Chateau Mcely v českých médiích a jsme velice spokojeni, jak s průběhem spolupráce, tak i s jejími výsledky. Do zastupování Chateau Mcely vkládala majitelka agentury Pavlína Fechterová, manažer projektu Jakub Kopčák i celý tým nejenom profesionální přístup, ale také osobní nadšení a srdce.

Inéz Cusumano, spolumajitelka Chateau Mcely

S agenturou 2media.cz trvale spolupracujeme od roku 2009 a vždy jsme se setkávali s maximální ochotou, vstřícností a profesionalitou. Agentura má velký podíl na tom, že galerie Mánes se prostřednictvím nadstandardního zájmu médií opět vrací do širšího povědomí české kulturní veřejnosti, což nám – mimo jiné – výrazně pomohlo při zajištění sponzorských finančních prostředků pro její generální rekonstrukci.

Velmi oceňujeme též spolupráci při propagaci jednotlivých výstavních projektů, z nichž je třeba zmínit například světovou premiéru kolekce fotografií několikanásobného vítěze ceny World Press Photo Antonína Kratochvíla Moskevské noci, pořádanou v červnu 2010 nebo projekt Petra Nikla a jeho kolegů Play, jenž se i díky masivní mediální podpoře těšil zcela mimořádné návštěvnosti a s počtem více než 100 000 návštěvníků překonal všechny galerijní rekordy posledních let v ČR.

Martin Pavala, předseda správní rady NČVU

Moja spolupráca s 2media.cz je dlhodobá a v jej priebehu se z mojich spolupracovníkov stali moji priatelia. Díky vám, Pavlína a kolektív!

Miro Žbirka, zpěvák a hudebník